Mevlana Mh. Namık Kemal Cd. Manolya Sk. No:17/1 Ataşehir/İst.

Soğuk Oda Raf Sistemleri

14.06.2023
1.375
Soğuk Oda Raf Sistemleri

Soğuk Oda Raf Sistemleri

Soğuk Oda Rafları Nedir? Ne İşe Yarar?

Soğuk Oda Rafları soğuk hava deposu, soğuk odaların en önemli kısımlarından bir tanesidir. Temel görevi soğutma işlemi yapmaktan ziyade soğuk oda içerisindeki malzemelerin doğru ve düzenli olarak istiflenmesini sağlamaktadır.

İstifleme, soğuk oda raflarının odaya en uygun şekilde yerleştirilmesiyle mümkündür. Küçük ve orta büyüklükteki depolarda kasaların veya paketlerin ölçüleri dikkate alınarak yerleşim planı yapılmalıdır. Soğuk oda raf sistemleri bulunduğu alanının verimli ve planlı kullanılmasını sağlar. Bu sayede soğuk hava deposu içersinde rahatlıkla ürün yerleştirme ve depolama işlemi yapılabilir.
Sağlıklı bir soğuk depolama için uzun ömürlü mühendislik ürünü bir soğuk oda raf sistemini tercih etmelisiniz. Piyasada alanında en iyilerden İnser İklimlendirme ve Soğutma sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Soğuk Oda Rafları Teknik Özellikleri


Soğuk Oda Rafları çubuklardan meydana gelmiş, hasır köşeler ve ortak takviyeli zigzag şeklinde birbirine sabitlenmiş sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklılığını arttırmak için köşelerdeki konik parçaları poliamid ayak tutucuları sıkar. Sistemin ayakları sağlamlık ve mükemmel denge için 25 mm tamamen yalıtımlı borudan yapılmıştır. Ayrıca 25 mm’de bir olmak üzere sistemimizde boğumlar bulunmaktadır.

Sektörün en iyi ürününü en iyi fiyatlardan almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1