Mevlana Mh. Namık Kemal Cd. Manolya Sk. No:17/1 Ataşehir/İst.

Konteyner Soğuk Hava Depoları

27.02.2020
1.383
Konteyner Soğuk Hava Depoları

Konteyner Soğuk Hava Depoları

Mobil yani taşınabilir soğuk hava depoları kullanılabilir taşınabilir enerji dostu soğuk odalardır.
Konteyner soğuk hava depolamaya uygun şekilde tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Taşınabilir olmaları ve istenilen bir yerde kullanılabilmeleri son kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle düşük enerji tüketimi, güvenilir depolamaya uygun olması ve ayrıca 6 mt den 12 mt uzunluğa ve 28 m3 den 69 m3 hacime kadar farklı ölçülerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına sunulmaktadır.
Soğuk hava deposu uzmanlarımızdan biriyle görüşmek için bugün arayın. Sektörel bilgileri sayesinde, hangi birimin gereksiniminiz için doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olabilirler.

En zorlu hava koşullarına bile dayanabilecek tamamen hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Tüm bunlar, değerli stokunuzun en iyi durumda optimum sıcaklıkta tutulmasını sağlarken, elemanlardan korunur.

Bir çok sektörden gelen talepler sonucu Mobil Soğuk Hava Depo konteynerlerimizin geniş bir alanda kullanılması doğru tasarım ve verimliliğinin kanıtı olmuştur.

Kolayca açılıp kapanabilen kapılarıyla 20’lik ve 40’lık olmak üzere Norex ColdStore konteynerler kısa, orta ve uzun vadeli soğuk depolama gereksinimi için idealdir.

Çalistirma sıcaklığı aralığı, takılan mekanik aksama bağlı olarak -40′ C ile + 60′ C arasinda değişir.

İnser İklimlendirme ve Endüstriyel Soğutma sistemleri olarak, Çevre dostu ve güncel teknoloji ürünü olan bu üniteler özellikle kolay kullanımları ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle dünya çapında en çok tercih edilen soğutma sistemlerin dendir.

Uluslararası nakliye için en uygun olan standart 20′ ve 40′ soğutmalı konteynerler, soğuk mağaza modellerimizin hiçbir karmaşıklığını içermez. Bunlar uluslararası ticaretin önde gelen konteynerlerları.

Tüm yeni resiflerimizde mümkün olan en düşük güç tüketimini ve maliyetleri sağlayan aynı yeni teknoloji soğutma tesisi bulunmaktadır.

Gerçekten ideal olmasa da, birçok şirket depolama uygulamaları için, özellikle de mallar sınırlı erişim gerektiren uzun süreli depolama altındayken standart reefer konteynerleri kullanır. Kontrollü ve modifiye atmosfer seçenekleriyle standart resifler meyveleri depolamak için mükemmeldir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Kuzey Avrupa depolarından müşterilerimizin satın alma talebi için genellikle reefer kontaynırları sağlıyoruz. Kuzey Avrupa depolarından tedarik ettiğimizde müşterilerimize Türk pazarında çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1