Mevlana Mh. Namık Kemal Cd. Manolya Sk. No:17/1 Ataşehir/İst.

Menteşeli Soğuk Oda Kapıları

27.02.2020
1.102
Menteşeli Soğuk Oda Kapıları

Menteşeli Soğuk oda kapıları en yaygın kullanılan kapı çeşitlerindendir. En çok kullanıldıkları alanlar aşağıda listelenmiştir.

Soğuk oda kapıları, soğuk hava depolarının en çok kullanılan ve neticesinde yıpranılan kısımlarının başında gelir. Ondan dolayı sağlam ve kaliteli malzemeden yapılan ürün almak çok önemlidir.
Menteşeli kapıların özelikleri;
Kasa: Panele Montajlı, Plastik ve Alüminyum olacak şekilde üç tipte üretilmektedir. Her iki şeçenekte de ısı köprüsü oluşmaması için özel plastik eklemeler olup içi kısımlarda da alüminyum malzeme kullanılmaktadır.
Kanat: Hiçbir ahşap malzeme kullanılmadan iki saç arasına 40 kg/m3(+2) yoğunluğunda poliüreten enjekte edilerek üretilmektedir.
Kalınlık: Normal soğuk depolarda 68 mm, donmuş muhafaza depolarında da ise 92 mm’dir.
Yüzey Sacı: Standart imalatlar da kanadın iki yüzü polyester sacıdır. (POLY) Ayrıca isteğe bağlı olarak PVC ve CRNI yapılabilmekte ve PVC yüzeyler için bazı standart renklerde üretilmektedir.
Isı Köprüsü: Normal muhafaza odalarında kapı kanadını çevreleyen tek sıra özel kaucuk contalıdır. Donmuş muhafaza odalarındaki kapıların kasasında gerektiğinde çok kolay değişen ısıtıcı mevcuttur.
Askı Donanımı: Taşıyıcı ray, tekerlekler, tutma kolları ve gerekli aksesuarlar, uluslararası standartlarda uygun olarak kompozit malzemeden ve paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Güvenlik: Kapılar güvenlik amacı ile içeriden kolayca açılabilir özelikte olup, tercihen alarm uyarı sistemi eklenebilecek özeliktedir.
Ölçüler: Standart ölçülerde olmayıp, isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1