Mevlana Mh. Namık Kemal Cd. Manolya Sk. No:17/1 Ataşehir/İst.

Soğuk Hava Deposu

27.02.2020
1.682
Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Odası Nedir? Soğuk deposoğuk oda veya soğuk hava deposu olarak tanımlanan sistemler; ürünlerin doğal özelliğini bozmadan saklanmasını sağlayan, dış atmosferden ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış ortamlar olarak tanımlanabilir.

Soğuk hava deposu ile ilgili bir çalışma yapılmak istenildiğinde endüstriyel soğutma sistemleri alanında hizmet veren bir firma ile iletişime geçmek gerekir. Özellikle büyük şehirlerde bu konuda faaliyet gösteren firmalar sayıca fazla olduğundan dolayı bunlardan biri seçilmek istenildiğinde sektör gelişmelerini yakında takip eden, gelişmeye açık, uygun fiyat politikasına sahip ve müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmaları tercih etmek avantaj sağlayacaktır. Bu sayede yapılacak olan işin kalitesi artarken hizmetten alınan memnuniyet düzeyi de yükselecektir. Örneğin; soğuk oda sistemi kurulmak istendiğinde firmanın bu iş için gerekli tüm ekip ve ekipmana sahip olması insanlar açısından yararlı olacaktır. Bu nedenle soğuk oda kapıları, soğuk oda panelleri gibi endüstriyel soğutma işleri için sektördeki en doğru firma tercih edilmelidir.

Soğuk Hava Deposu Özellikleri

Soğuk hava deposu yapılmak istenildiğinde bazı özelliklere sahip olması gerekir. Odanın zemin  kısımlarında kaymayı önleyen ve dayanıklı özel paneller kullanılmalıdır. Soğuk hava odasının içerisinde tavan, zemin ve duvar kısımlarında poliüretan dolgulu sandviç paneller yer almalıdır. Bu panellerin dış yüzeyleri mutlaka hijyenik olmalıdır. Panellerin iç ve dış köşelerinin birleşim yerlerinde panelin yüzey kısımları ile aynı malzemeden yapılan özel malzemeler kullanılmalıdır. Panellerin her biri birbirinde geçirmeli şekildedir. Bu sayede istenildiği zaman de monte hale dönüştürülebilir. Bu ve bunun gibi özellikler yapılan soğuk hava deposunu daha kullanışlı hale getirecektir. 

Soğuk Hava Odası Desteği

Soğuk hava deposu nasıl kurulur, araç için soğuk hava deposu, şoklama odası fiyatları, süt ürünleri soğuk hava depoları, merkezi soğutma sistemi, soğutma ve iklimlendirme, sandviç panel fiyatları 2019, soğuk hava panel fiyatları, soğuk hava panelleri, sandviç panel izmir, ikinci el soğuk hava deposu motoru, dolap fiyatları, chiller soğutma sistemleri, endüstriyel soğuk odalar, sıvı soğutma sistemi fiyatları, soğutma projeleri, soğuk hava deposu soğutma sistemi, soğutma sistemleri fiyatları, soğutma yükü hesabı, oda soğutucuları fiyatları, sandviç panel fiyatları, soğuk oda projesi örneği, depo kapısı, süt soğuk hava deposu fiyatları, kondanser, ortam soğutma, evaporatif soğutma sistemleri fiyatları.

Medikal soğuk hava deposu, sandviç panel fiyat listesi, soğuk hava depo maliyeti, soğuk hava deposu risk analizi, sıvı soğutma sistemleri, soğutma odası, frigorifik araç soğutma sistemleri, soğuk hava deposu panelleri fiyatları, sahibinden 2.el soğuk hava deposu, nemlendirme cihazı, soğuk hava deposu mimari projesi, 2.el soğuk hava deposu panel fiyatları, ortam soğutucu, soğuk hava deposu, soğutmalı konteyner, soğuk hava deposu özellikleri, soğuk hava deposu kurulumu.

Soğuk depo desteği için bizim ile hemen iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1